Elektryk z Warszawy
Montaż i wymiany instalacji elektrycznej
 
 
Tablica informacyjna
Ważne informacje dotyczace świadczonych usług
 
Miejsce świadczenia usług:

Warszawa i całe województwo mazowieckie, w skład którego wchodzą takie miasta jak: Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Ostrołęka, Legionowo, Ciechanów, Otwock oraz Piaseczno.

 
Kontakt:

Jeżeli chciałbyś się ze mną skontaktować znajdziesz mnie pod numerem telefonu:

518 449 016
Tomasz Gadomski  
 
Badania instalacji elektrycznych
 

   Aby instalacja elektryczna mogła nosić miano bezpiecznej i niezawodnej niezbędne są okresowe badania poświadczające jej prawidłowe działanie. Bez tego istnieje bardzo duże ryzyko występowania awarii, które w ostatecznym rozrachunku mogą spowodować pożar obracający naszą własność w ruinę lub stanowić zagrożenie dla zdrowia człowieka. Trzeba być świadomym, że w takim przypadku do odpowiedzialności pociągany jest właściciel/administrator obiektu.

   Swoją ofertę badań instalacji elektrycznych kieruję zarówno do osób prywatnych jak i administratorów i właścicieli firm, budynków użyteczności publicznej i obiektów mieszkalnych. Badania przeprowadzane są autoryzowanymi przyrządami pomiarowymi a po wszystkim otrzymują państwo protokół z pomiarów potwierdzający niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania instalacji. Dzięki temu będą państwo w stanie dokończyć wszelkie niezbędne formalności zmierzające do odbioru domu lub mieszkania.

   Pamiętaj, że oględziny instalacji elektrycznej i wszelkie pomiary z nimi związane przeprowadzane są relatywnie niewielkim kosztem i zapewniają bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania na długie lata.

 
 
Copyright © 2012 Elektryk.zWarszawy.com.