Elektryk z Warszawy
Montaż i wymiany instalacji elektrycznej
 
 
Tablica informacyjna
Ważne informacje dotyczace świadczonych usług
 
Miejsce świadczenia usług:

Warszawa i całe województwo mazowieckie, w skład którego wchodzą takie miasta jak: Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Ostrołęka, Legionowo, Ciechanów, Otwock oraz Piaseczno.

 
Kontakt:

Jeżeli chciałbyś się ze mną skontaktować znajdziesz mnie pod numerem telefonu:

518 449 016
Tomasz Gadomski  
 
Instalacje odgromowe
 

   Piorun to zjawisko atmosferyczne równie piękne co niebezpiecznie. W jednej chwili w nasz budynek może uderzyć ogromne wyładowanie elektryczne które w przypadku braku instalacji odgromowej może spowodować zwarcie w instalacji elektrycznej, uszkodzenie sprzętu elektronicznego a nawet pożar.

   Polskie normy nakazują montaż instalacji odgromowych (piorunochronów) tylko w budynkach użyteczności publicznej. W przypadku budynków jednorodzinnych montaż instalacji odgromowej nie jest wymagany - w takim przypadku właściciel budynku bierze odpowiedzialność za własne mienie oraz zdrowie swoje i współmieszkańców.

   Bardzo często rezygnujemy z montażu piorunochronu ze względu na koszty lub obaw o wygląd elewacji. Mimo to montaż instalacji odgromowej zalecany jest w przypadku budynków wolnostojących na otwartym terenie, wysokich budynków mieszkalnych oraz budynków znajdujących się na wzniesieniach. Czyli wszędzie tam gdzie ryzyko uderzenia pioruna jest wyższe niż w przypadku zabudowy zwartej.

   Oferuję państwu przygotowanie projektu oraz wykonanie instalacji odgromowej. Swoją ofertę kierują zarówno do inwestorów indywidualnych jak równie firm i instytucji z Warszawy i województwa mazowieckiego.

 
 
Copyright © 2012 Elektryk.zWarszawy.com.