Elektryk z Warszawy
Montaż i wymiany instalacji elektrycznej
 
 
Tablica informacyjna
Ważne informacje dotyczace świadczonych usług
 
Miejsce świadczenia usług:

Warszawa i całe województwo mazowieckie, w skład którego wchodzą takie miasta jak: Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Ostrołęka, Legionowo, Ciechanów, Otwock oraz Piaseczno.

 
Kontakt:

Jeżeli chciałbyś się ze mną skontaktować znajdziesz mnie pod numerem telefonu:

518 449 016
Tomasz Gadomski  
 
Wymiany instalacji elektrycznych
 

   Decydując się na remont domu lub innego budynku gospodarczego mamy okazję do przyjrzenia się starej instalacji i zadecydowania o jej dalszym losie. Bardzo często stara instalacja elektryczna jest już na tyle przestarzała, że istnieje realne ryzyko porażenia prądem oraz pożaru. Możemy się również spotkać z przypadkiem kiedy stara instalacja wciąż może posłużyć nam kilka lat - jednak w takim przypadku niezbędna może się być wymiana tablicy rozdzielczej wyposażonej w "korki" na tablicę rozdzielczą z wyłącznikami nadmiarowo-prądowymi oraz wyłącznikiem różnicowoprądowym.

   Jako, że człowiek bez kwalifikacji zazwyczaj nie jest w stanie określić czy instalacja wymaga całkowitej wymiany, niewielkiego remontu lub małej modernizacji tako oferuję państwu usługę oględzin instalacji i weryfikacji państwa przypuszczeń.

   Po wstępnych oględzinach jestem w stanie przedstawić państwu przybliżony kosztorys oraz zakres prac potrzebnych do doprowadzenia waszej instalacji do stanu użytku. Instalacja zostanie wymieniona bądź zmodernizowana przy użyciu materiałów od uznanych producentów, materiałów posiadających wszelkie potrzebne certyfikaty.

   Materiały dostarczamy we własnym zakresie lub pracujemy na materiałach powierzonych przez Państwa.

 
 
Copyright © 2012 Elektryk.zWarszawy.com.